Trenuj squasha w Galerii Brwinów

SOHO Squash to projekt stworzony z myślą o zdrowiu, a także sposób na relaks i utrzymanie świetnej kondycji. SOHO Squash jest uzupełnieniem oferty klubu fitness SOHO Body Spirit , który oferuje również usługi kosmetyczno-fryzjerskie w ramach SOHO Beauty. Squash to nie tylko świetna forma spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim ogromna dawka aktywności fizycznej. To doskonały sposób na rozładowanie negatywnych emocji po ciężkim dniu. Jest znacznie łatwiejszy i dużo bardziej dynamiczny niż tenis ziemny, ćwiczy wszystkie mięśnie ciała, w szczególności pośladki, uda i łydki, mocno pracują również mięśnie ramion, pleców i brzucha. SOHO Squash w Galerii Brwinów znajduje się w lokalu nr.4 naprzeciwko SOHO Beauty i otwarte jest w godzinach 9:00 – 21:00.
soho-mini

 

Tradycyjne hiszpańskie produkty i ceramika od teraz w Brwinowie


„Prosto z Hiszpanii” to nowy najemca w Galerii Brwinów. Sklep ma w swojej ofercie charakterystyczne składniki tradycyjnej kuchni hiszpańskiej. Najemca udowadnia, że można sprowadzić towar od niewielkich, dbających o jakość i tradycję producentów, ponadto w przystępnych cenach. W sklepie znajdziemy szeroki wybór produktów hiszpańskich, przetworów, win, ceramiki oraz zestawy prezentowe. Oferowana ceramika pochodzi z Talavera de la Reina. W tych okolicach ceramikę zaczęli wypalać Arabowie. Obecnie tradycja jest kultywowana przez szereg zakładów i warsztatów, które wypalają ceramikę podtrzymując tradycyjne wzory i metody pracy. Wszystko jest malowane ręcznie. „Prosto z Hiszpanii” to kolejny najemca galerii oferujący swoim klientom nietuzinkowe produkty w przystępnych cenach. Sklep zlokalizowany jest w lokalu 23a,
w bezpośrednim sąsiedztwie SOHO Beauty.

prosto z hiszpani

 

Smart sushi zaprasza na prawdziwe japońskie specjały

Do grona najemców Galerii Brwinów dołączyła Restauracja „Smart sushi”. Lokal serwuje sushi na 100 różnych sposobów. W menu znajdziecie zestawy sushi, przystawki, japońskie zupy, nigiri, maki i dania gorące. Specjalnością „Smart sushi” są: zupa Black Tiger, udon z wołowiną oraz Mastermaki sweet California Jest to świetne miejsce na lunch z przyjaciółmi, zakończony słodkim deserem w postaci japońskich lodów mochi. Polacy zakochali się w sushi, gdy tylko na początku lat 90-tych pojawiły się pierwsze japońskie restauracje. Sushi to nie tylko pięknie wyglądające danie, ale i zdrowe, ze względu na zawartość świeżych ryb.

„Smart sushi” to kolejny gastronomiczny najemca Galerii Brwinów, restauracja czynna jest od  poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 -22:00 , a w niedziele 11:00 -20:00.
smart sushi

 

Pierwszy sklep meblowy w Galerii Brwinów

Do grona najemców Galerii Brwinów dołączył pierwszy salon meblowy. Meble
z Kalwarii Zebrzydowskiej to duży wybór kompletów wypoczynkowych i narożników, jak również mebli do jadalni i sypialni. Szeroki wachlarz skór naturalnych i ekologicznych oraz bogata oferta tkanin sprawią, że każdy mebel może być dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Firma wykonuje również kuchnie, szafy
i garderoby z możliwością wizualizacji przestrzennej. Oferta sklepu skierowana jest do tych, którzycenią sobie wysoką jakość i oryginalność za przystępną cenę. „Meble z Kalwarii Zebrzydowskiej” to uzupełnienie oferty naszej galerii, której charakter budowany jest na koncepcie nietuzinkowych najemców oferujących oryginalne kolekcje i produkty dobrej jakości.

Sklep zlokalizowany jest obok PEPCO w lokalu nr 3 i czynny jest
w godzinach pracy galerii.